Posnet Trio - nowoczesna i kompaktowa drukarka fiskalna

Niecodzienny kształt urządzeń fiskalnych – co wnosi do technologii sprzedaży?

Jakie istotne aspekty należy wymienić, gdy mówi się o specyfice urządzeń fiskalnych? Z pewnością byłyby to m.in. parametry użytkowe, dostępne funkcje czy rozwiązania konstrukcyjne. I choć ostatnia z wymienionych kwestii – dotycząca np. wielkości czy kształtu danego modelu – może pozornie wydawać się mniej istotna, w rzeczywistości potrafi odegrać ważną rolę przy późniejszym użytkowaniu. Potwierdzają to zwłaszcza niektóre kasy i drukarki o dość oryginalnym kształcie. Oto kilka takich przykładów.

Design, który przykuwa wzrok

Połączenie takich zagadnień, jak „urządzenia rejestrujące” i „atrakcyjny wygląd”, może wywoływać uśmiech, budzić wątpliwości lub zwyczajnie być pomijane w uwadze. Tymczasem, jak pokazują doświadczenia i obecny obraz rynku fiskalnego, kwestia wrażenia wizualnego nie jest tu bez znaczenia – ani dla przedsiębiorców, ani dla konsumentów. Zresztą, naturalnym odruchem jest, że skoro mamy do czynienia z różnymi, podobnymi modelami, jeszcze chętniej zdecydujemy się na ten, którego estetyka przypadnie nam do gustu. Dlatego producenci starają się również zadbać o wzornictwo tworzonych urządzeń. Dobrym przykładem jest drukarka fiskalna marki Innova – Profit EJ. Przyglądając się współczesnym technologiom sprzedaży, tego modelu zwyczajnie nie da się pominąć. Charakterystyczny, nowoczesny wygląd drukarki, a przy tym elegancki i spójny z innymi propozycjami firmy Innova, znakomicie się prezentuje. Dotyczy to zarówno oryginalnej sylwetki urządzenia, jak i jego kolorystyki oraz szczególnej dbałości o detale. Warto przy tym zaznaczyć, że rozwiązania te świetnie współgrają z wbudowanymi, przejrzystymi wyświetlaczami oraz prostym w obsłudze mechanizmem drukującym. Efekt wizualny modelu Innova Profit EJ może dodatkowo podkreślać atrakcyjność wystroju wnętrza firmy, działać na korzyść jej prestiżu i estetycznie wskazywać na wysoki poziom świadczonych usług.

Konstrukcja w służbie wygody użytkowania

Nie da się zaprzeczyć, że gabaryty i rozwiązania konstrukcyjne nie są bez znaczenia zwłaszcza wtedy, gdy mówimy o mobilnych urządzeniach fiskalnych. Zwłaszcza, jeśli parametry te współgrają z innymi, dodatkowymi rozwiązaniami, upraszczającymi pracę w terenie czy świadczenie usług z dojazdem do klienta. Warto w tym kontekście przywołać model K10 od firmy Elzab. Kasa fiskalna, choć dzięki swym atrakcyjnym opcjom sprawdza się w różnego typu przedsiębiorstwach, zaliczana jest właśnie do urządzeń o charakterze mobilnym. I potwierdza to swoimi rozwiązaniami. K10 posiada niedużą, kompaktową obudowę w bardzo ciekawym kształcie. Wpływa to korzystnie na ergonomię modelu, decydującą finalnie o przyjemności obsługi. Komfort ten dotyczy również przechowywania i transportowania urządzenia – zresztą, o odporność na zmienne warunki użytkowania kasy dba także wewnętrzny ABS, antypoślizgowa powłoka obudowy oraz dotykowy, wytrzymały na wilgoć i zarysowania ekran. Tymczasem szczególna sylwetka K10, połączona z niebanalną kolorystyką, na pewno utwierdza w przekonaniu o nowoczesności przedsiębiorstwa stosującego wspomnianą technologię.

Budowa, która stwarza nowe możliwości

Urządzenie rejestrujące, jakim jest model Trio od Posnet, zdecydowanie zwraca uwagę swym wyglądem. I trudno się dziwić. Drukarka fiskalna posiada elegancki, stylowy wygląd, oryginalny kształt – przypominający małą piramidę – oraz skromne rozmiary. Ze względu na swoje gabaryty świetnie odnajduje się na różnych stanowiskach pracy, także tych o dość ograniczonej przestrzeni. Co więcej, nie sprawia najmniejszego kłopotu, jeśli chodzi o przenoszenie urządzenia z miejsca na miejsce. Ale to nie wszystko, na co pozwala wyjątkowa konstrukcja Trio. Drukarka umożliwia zamontowanie specjalnego uchwytu, w którym zostanie umieszczony tablet. W ten sposób model marki Posnet znajduje się w podstawie konstrukcji, zaś urządzenie z dotykowym ekranem – u jej szczytu. W rezultacie, uzyskujemy znakomitą, wielofunkcyjną, nowoczesną i efektywną technologię, a przy tym nie zajmującą dużo miejsca. Zatem, jeśli lubisz niecodzienne kształty, sprawdź drukarkę fiskalną Posnet Trio, tym bardziej, że na ciekawostkach konstrukcyjnych możliwości wspomnianego modelu się nie kończą. Oferuje on też m.in. różne warianty standardów komunikacyjnych, funkcję bileterki oraz płynną współpracę z systemami Windows, Linux czy iOS.

One thought on “Niecodzienny kształt urządzeń fiskalnych – co wnosi do technologii sprzedaży?

  1. tak, trzeba przyznać, że konstrukcja trio nie tylko zwraca uwagę i jest bardzo estetyczna, ale połączyła wiele korzystnych aspektów: małe gabaryty, wygodę współpracy z urządzeniami peryferyjnymi, szybką obsługę klientów…szczerze powiedziawszy, coraz bardziej zastanawiam się nad zakupem tego modelu 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj CAPTCHA *