Najciekawsze urządzenia fiskalne w 2017 roku

Najciekawsze kasy i drukarki fiskalne w 2017 roku

W związku z tym, że do końca 2017 roku zostało tak niewiele czasu, chcielibyśmy podzielić się z Wami pewnym zestawieniem. Mianowicie, najciekawszymi premierami urządzeń fiskalnych, z którymi mieliśmy do czynienia w mijających 12 miesiącach. Będą to oczywiście subiektywne propozycje kas i drukarek rejestrujących, więc jeśli nie będziecie się z nimi zgadzali, zachęcamy do wpisywania w komentarzach innych modeli 😉

Odświeżona wersja kasy Farex Perła E

Model Perła E już od dłuższego czasu gości na rynku technologii sprzedaży. I można podejrzewać, że przed 2017 roku wiele osób zdecydowało się na wdrożenie tej kasy fiskalnej. Było to bowiem niewielkie urządzenie z elektroniczną kopią paragonów, a więc bardzo ciekawa propozycja dla małych i średnich firm. Obecnie jednak znacznie więcej przemawia za wdrożeniem tego modelu. Teraz na rynku dostępna jest Farex Perła E Plus, czyli kasa z większą bazą towarową (7 000 PLU), która współpracuje zarówno z komputerem czy wagą, jak i terminalem płatniczym. I co najważniejsze, urządzenie zachowało naprawdę kompaktowe gabaryty.

Nowa odsłona Emar Tempo

Niewiele osób pamięta o tym, że to właśnie Emar Tempo 3 była pierwszą drukarką fiskalną, w której pojawił się panel dotykowy. Podobne rozwiązanie znajduje się obecnej w odświeżonej wersji wspomnianego urządzenia. Czy model Tempo Pro oferuje więcej od swojego poprzednika? W tym przypadku na uwagę zasługuje na pewno duża wariantywność, z którą spotkają się przedsiębiorcy. W tej drukarce można bowiem wybrać odpowiednią wersję konstrukcyjną oraz obsługiwane interfejsy komunikacyjne. Innymi słowy, podatnik ma szansę na dostosowanie tego modelu do potrzeb swojej firmy.

Ultrawydajna Elzab Sigma

Na koniec zostawiliśmy sobie najbardziej zaawansowaną technicznie nowość na rynki fiskalnym. Na przełomie listopada i grudnia swoją premierę miała kasa Elzab Sigma. To kolejny model tej marki, który oferuje korzystanie z kolorowego panelu dotykowego. I warto podkreślić, że w tym przypadku ekran ma wielkość aż 7 cali. Co jeszcze zyskają przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na wdrożenie tego urządzenia? Elzab Sigma posiada pojemną bazę PLU, zdolną pomieścić do 100 000 pozycji towarowych, oraz zapewnia współpracę z kilkoma technologami peryferyjnymi równocześnie, m.in. wagą elektroniczną, czytnikiem kodów, drukarką bonową, terminalem płatniczym i szufladą na pieniądze. W tej kasie fiskalnej znalazło się też oczywiście miejsce dla modułu elektronicznej kopii paragonów.

 

Jakie urządzenia, które zadebiutowały na rynku w 2017 roku, zasługują jeszcze na wyróżnienie? Zachęcamy do przedstawiania propozycji w komentarzach 😉

One thought on “Najciekawsze kasy i drukarki fiskalne w 2017 roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj CAPTCHA *