Drukarka fiskalna Novitus HD E

Zaawansowana drukarka fiskalna dla poważnych przedsiębiorstw

Istnieją nieduże punkty handlowe o dość ograniczonym asortymencie – im wystarczą możliwości oferowane przez zwykłą kasę fiskalną. Ale są również przedsiębiorstwa dysponujące szeroką ofertą, charakteryzujące się wysokim natężeniem ruchu. W przypadku tych drugich, do realnego usprawnienia sprzedaży będą potrzebne urządzenia rejestrujące o wysokich standardach użytkowych. Takie, jak drukarka Novitus HD E.

Bogaty asortyment? Żaden problem

Trzeba od razu zaznaczyć, że model HD E reprezentuje solidne, zaawansowane technologie sprzedaży, atrakcyjne pod względem oferowanych parametrów i funkcji. Istnieją jednak rozwiązania, które wyróżniają tę konkretną drukarkę fiskalną spośród innych. Jakie?

Na pewno – baza towarowa. W tej kwestii urządzenie marki Novitus ustanowiło rekord. Drukarka pozwala na obsługę aż miliona pozycji, zdefiniowanych wcześniej w programie sprzedażowym. Tak duża liczba PLU z pewnością sprosta ofercie każdego przedsiębiorstwa. To zresztą nie tylko gwarancja zaprogramowanego i jasno zdefiniowanego całego asortymentu, ale dogodne warunki dla poszerzenia lub zmiany oferty w przyszłości. Jednym słowem, drukarka HD E jest przygotowana na dynamiczny rozwój firmy.

Niestraszna jej intensywna praca

Warto również wspomnieć, że model marki Novitus został wyposażony w nowoczesny, szybki, a co najważniejsze – odporny na intensywną eksploatację mechanizm drukujący. Urządzenie wystawia paragony, faktury VAT oraz inne dokumenty niefiskalne z prędkością dochodzącą do 47 linii na sekundę. To także jeden z najlepszych wyników, z jakimi obecnie można się spotkać na rynku technologii sprzedaży. HD E pracuje przy użyciu rolek o grubości 57 bądź 80 mm, pozwala umieszczać na wydrukach dowolne grafiki i kody 2D oraz zapewnia łatwą i szybką instalację rolki. Jednej, gdyż, jak łatwo się domyślić, urządzenie na tym poziomie zaawansowania naturalnie wyposażone jest w opcję zapisu kopii paragonów w formie elektronicznej.

Nie tylko wygodnie, ale i atrakcyjnie

Często w drukarkach fiskalnych zamontowany jest wyświetlacz na wysięgniku, który dostarcza informacji na temat przebiegu transakcji. Okazuje się jednak, że element ten może spełniać więcej ról. Kolorowy ekran HD E stwarza znakomite wrażenie wizualne, przyciąga uwagę klientów, buduje podwyższa prestiż punktu handlowego. Ale nie tylko. Wyświetlacz może emitować klipy reklamowe, przez co staje się dla firmy również skutecznym narzędziem promocji.

 

Jeśli dodamy do tego jeszcze różne porty komunikacyjne, opcję podłączenia drukarki do sieci komputerowej LAN (zapewniający wyjątkowo szybki i stabilny rodzaj transmisji danych), nieduże gabaryty i elegancki design, uzyskujemy praktycznie urządzenie idealne. A przynajmniej takie, które sprosta wyzwaniom stawianym przez duże i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa.

One thought on “Zaawansowana drukarka fiskalna dla poważnych przedsiębiorstw

  1. Ktoś z użytkowników wypowiedziałby się, czy rzeczywiście ta drukarka jest taka dobra, wydajna? Bo zastanawiam się nad nią właśnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podaj CAPTCHA *