Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ

Idealna kasa fiskalna do działalności mobilnej

Różnorodność technologii sprzedaży, z jaką stykają się dzisiejsi przedsiębiorcy, nie bierze się z niczego. Rozwój handlu zaowocował licznymi i odmiennymi rodzajami działalności gospodarczych. A zatem, żeby urządzenia fiskalne mogły – oprócz prawidłowego ewidencjonowania obrotu – zapewnić też komfort i skuteczność pracy, ich rozwiązania muszą być precyzyjnie dostosowane do wymagań stawianych przez daną firmę.

Poziom rozbudowania przedsiębiorstwa, szerokość asortymentu, tryb i warunki pracy należą do zasadniczych kwestii, decydujących o charakterze danej działalności handlowej. To właśnie te aspekty powodują, że poszczególne firmy wymagają wdrożenia odmiennych rozwiązań. Jakie cechy powinno posiadać urządzenie rejestrujące przeznaczone do sprzedaży mobilnej? Dobrym przykładem jest tu kasa fiskalna Mobile HS EJ marki Posnet.

Mała, mniejsza… najmniejsza!

W przypadku punktu handlowego gabaryty urządzenia fiskalnego nie muszą należeć do najważniejszych kwestii, wpływających na wybór danego modelu – choć czasem ograniczona przestrzeń stanowiska pracy wymaga uwzględnienia takich parametrów. Co innego jednak, gdy mówimy o działalności mobilnej – takie cechy, jak wielkość, waga i ergonomia bardzo zyskują na znaczeniu.

Przywołanie modelu Mobile HS EJ nie jest tu bezzasadne. Kasa fiskalna marki Posnet jak dotąd utrzymuje status najmniejszej na rynku. Żeby być dokładnym, jej wymiary to zaledwie 46 x 158 x 86 mm, a waga – raptem 400 g. W rezultacie, model Mobile HS EJ, którą można schować do plecaka, damskiej torebki, a nawet i kieszeni kurtki, bardziej przypomina już smartfona, niż kasę fiskalną. Zwłaszcza, że dodatkowo posiada ergonomiczną sylwetkę i elegancki design, który pasuje zarówno do przestrzeni biur rachunkowych lub kancelarii prawniczych, jak i gabinetów lekarskich czy też salonów kosmetycznych. Jako wytrzymałe oraz łatwe w przechowywaniu i transportowaniu urządzenie znakomicie sprawdza się w handlu obwoźnym czy sytuacjach wymagających dojazdu do klienta.

Niska funkcjonalność? Pozory mylą!

Jednak w przypadku kasy fiskalnej o tak małych gabarytach nasuwa się pytanie: jakie możliwości jest ona w stanie zaoferować? Czy jej parametry i liczba funkcji nie tracą na rozwiązaniach konstrukcyjnych? Okazuje się jednak, że takie modele jak Mobile HS EJ mają znacznie więcej do zaoferowania.

Kasa marki Posnet udowadnia, że nawet najmniejsze urządzenia rejestrujące potrafią być nowoczesne i atrakcyjne ze względu na oferowane funkcje. Mobile HS EJ wyposażono w elektroniczną kopię paragonów, ułatwiającą realizację fiskalnych obowiązków i archiwizację niezbędnych danych – nie mówiąc już o obniżonych kosztach eksploatacji czy możliwości dodatkowego zabezpieczenia informacji (na innych nośnikach: pendrivie, płycie DVD lub dysku zewnętrznym). Ponadto, dysponuje wydajnym akumulatorem oraz pozwala na zasilanie przy użyciu ładowarki samochodowej. Tych, którym zdarza się zapomnieć o wykonaniu raportu dobowego, z pewnością ucieszy fakt, że kasa posiada opcję automatycznych komunikatów, przypominających o konieczności realizacji potrzebnej dokumentacji.

 

Choć nie jedyny, to z pewnością szczególny przykład kasy fiskalnej, która doskonale sprawdza się w handlu mobilnym. Jeśli zainteresował Was ten model i chcecie dowiedzieć się o nim czegoś więcej, dodatkowe informacje znajdziecie np. na tej stronie. Co sądzicie o Mobile HS EJ? Czy to urządzenie sprawdziłoby się w Waszej działalności? Komentujcie śmiało!

One thought on “Idealna kasa fiskalna do działalności mobilnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podaj CAPTCHA *