Mnóstwo ciekawych możliwości w małej kasie fiskalnej Posnet

Posnet Ergo nie jest oczywiście nowością na polskim rynku. Dotychczas nie mieliśmy jednak okazji wspomnieć o tej kasie fiskalnej. Natomiast opinie płynące zewsząd jednoznacznie sugerują, że jest to urządzenie warte uwagi krajowych przedsiębiorców. W szczególności ze względu na to, że trudno znaleźć drugą kasę rejestrująca, która oferowałaby tak wiele różnorodnych opcji i wariantów technologicznych.

Różne wielkości bazy PLU

3 warianty bazy PLU to zdecydowanie największa nowinka w kasie Posnet Ergo. Zaraz, zaraz… ktoś mógłby, zresztą całkowicie słusznie, zauważyć, że wiele urządzeń już wcześniej oferowało podobny wybór. To prawda. Niemniej, nigdy przedtem w kasie fiskalnej nie można było zmienić pojemności bazy towarowej nawet po wielu latach użytkowania. Natomiast model Ergo do gwarantuje. Dostępne 3 wersje liczby obsługiwanych PLU to: 4 000, 6 000 oraz 8 000. A przedsiębiorca może np. na początku wybrać najniższy wariant, aby po pewnym czasie, wraz z rozszerzeniem asortymentu, zwiększyć pojemność bazy towarowej. Proste, wygodne i skuteczne.

Opcja połączenia z szalką ważącą

Kasy fiskalne mają to do siebie, że mogą funkcjonować w firmie całkowicie samodzielnie – bez udziału dodatkowych urządzeń elektronicznych. Takie podejście nie sprawdza się jednak we wszystkich przedsiębiorstwach. Wiele działalności gospodarczych wymaga po prostu wdrożenia różnych rozwiązań technologicznych, np. wagi elektronicznej. A w tej kwestii Posnet Ergo ma do zaoferowania coś naprawdę wyjątkowego. Mianowicie, kasę da się w prosty sposób zintegrować z szalką, która pozwala na precyzyjne wykonywanie pomiarów masy (do 15 kg maksymalnie). W rezultacie, zarówno rejestrowanie obrotu, jak i ważenie produktów, może się odbywać przy zastosowaniu tego samego interfejsu użytkownika – ekranu i klawiatury Posnet Ergo.

3 moduły rozszerzeń interfejsów

W tym momencie czytania artykułu już chyba nikogo nie zaskoczy fakt, że kasa Posnet Ergo jest dostępna nie tylko w wersji podstawowej, ale także z modułami rozszerzeń interfejsów komunikacyjnych. To po prostu urządzenie, które na każdym kroku oferuje przedsiębiorcom świadome podejmowanie decyzji. Wracając jednak do tematu… W modelu Ergo do wyboru są 3 opcje rozbudowy wspomnianych interfejsów: moduł rozszerzony I (USB, 2 x RS-232), moduł rozszerzony II (USB, 2 x RS-232, Wi-Fi, Bluetooth), moduł rozszerzony III (USB, 2 x RS-232, modem 3G). Kasa fiskalna marki Posnet może więc współpracować z innymi urządzeniami w 2 trybach – zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo.

Gdzie sprawdzi się kasa Posnet Ergo?

Czytelnicy bloga często wymagają odpowiedzi na to pytanie. Czy jednak w przypadku Posnet Ergo da się jednoznacznie rozstrzygnąć, w jakich działalnościach kasa sprawdzi się najlepiej? Można oczywiście zaryzykować stwierdzenie, że model ten wyróżnia się małymi gabarytami, więc jego głównym przeznaczeniem jest praca mobilna. Niemniej, jeśli weźmiemy pod uwagę omówione wcześniej opcje rozbudowy Posnet Ergo – urządzenie znajdzie także zastosowanie w małych i średnich systemach sprzedaży. A już w szczególności w tych placówkach handlowych i usługowych, które nie dysponują rozległym stanowiskiem sprzedaży.

 

Więcej o kasie fiskalnej Posnet Ergo przeczytasz tutaj.

One thought on “Mnóstwo ciekawych możliwości w małej kasie fiskalnej Posnet

  1. trzeba przyznać, że to kolejna ciekawa propozycja od firmy Posnet – warto przemyśleć 🙂 choć nie ukrywam, że mocno się zastanawiam nad Mobile HS EJ…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podaj CAPTCHA *